Petrof

, ,

Petrof

55.000 

Hnědé pianino Petrof se díky svému kompaktnímu rozměru snadno vejde do každého interiéru, aniž by působilo, že zabírá příliš místa. Přestože je menší, je vybaveno kvalitní mechanikou, která citlivě reaguje na prsty pianistů a poskytuje přesnou odezvu. Jedná se o skvělý nástroj pro každého pianistu, který ocení kvalitu této tradiční české značky.

Značka piana: Petrof

Typ piana: Pianino

Doplňky: šerpa, metronom / vlhkoměr
Rok a země výroby: 1975, ČR
Záruka: 5 let
Prodejna: Plzeň

Ke všem prodaným nástrojům zajištujeme dopravu zdarma.

Katalogové číslo: 001PH Kategorie: , , Štítky: ,

Hnědé pianino Petrof se díky svému kompaktnímu rozměru snadno vejde do každého interiéru, aniž by působilo, že zabírá příliš místa. Přestože je menší, je vybaveno kvalitní mechanikou, která citlivě reaguje na prsty pianistů a poskytuje přesnou odezvu. Toto piano (stejně jako všechna ostatní v naší nabídce) prošlo rukama zkušených klavírníků a je v perfektním stavu, což zajišťuje, že jeho kvalita zůstane nezměněna po mnoho dalších let.

Pokud hledáte pianino s klidnějším, romantickým zvukem, Petrof 001PH pro vás bude tou správnou volbou. Je to skvělý nástroj pro každého pianistu, který ocení kvalitu této tradiční české značky. Nadchne začátečníky, ale neurazí ani pokročilé.

Piano najdete na plzeňské prodejně, stejný model zde nabízíme i v černé a bílé barvě.

Šířka 143cm
Výška 103cm
Hloubka 53cm

Poptejte nebo si rezervujte tento produkt

Více o nakládání s osobními údaji: www.forteklavir.cz/osobni-udaje/

Přejít nahoru