Petrof

Židlička zdarmaDoporučujeme!
, , ,

Petrof

65.000 

Piano Petrof je ideální volbou pro každého hudebníka, ať už jste začátečníkem nebo profesionálem. Nejenže vám poskytne výjimečný zvuk a vynikající hratelnost, ale také skvělou estetiku, která se bude vyjímat ve vašem domově.

Pozn.: Skutečná barva piana je trošku tmavší, než na fotografiích.

Značka piana: Petrof

Typ piana: Pianino

Doplňky: šerpa, metronom / vlhkoměr
Rok a země výroby: 1988, ČR
Záruka: 5 let
Prodejna: Plzeň
Barva: Tmavý ořech

Ke všem prodaným nástrojům zajištujeme dopravu zdarma.

Katalogové číslo: 003PH Kategorie: , , , Štítky: ,

Představujeme vám pianino Petrof v krásném tmavém ořechovém provedení, ze kterého vyzařuje elegance a podtrhuje přirozenou krásu dřeva. Kromě estetických kvalit se tento Petrof také vyznačuje vynikající kvalitou zvuku. Díky pečlivě navržené mechanice a precizní konstrukci dokáže pianino produkovat bohaté, plné a živé tóny. Jeho klaviatura nabízí snadnou odezvu a precizní hratelnost, což umožňuje pianistům dosáhnout svého maximálního potenciálu.

Piano Petrof je ideální volbou pro každého hudebníka, ať už jste začátečníkem nebo profesionálem. Jeho kvalita a výkon posouvá hranice a dává vám možnost vyjádřit se skrze hudbu. Nejenže vám poskytne výjimečný zvuk a vynikající hratelnost, ale také skvělou estetiku, která se bude vyjímat ve vašem domově. K pianinu dostanete mimo jiné i židličku.

Pozn.: Skutečná barva piana je trošku tmavší, než na fotografiích.

Šířka 144cm
Výška 107cm
Hloubka 54cm

Poptejte nebo si rezervujte tento produkt

Více o nakládání s osobními údaji: www.forteklavir.cz/osobni-udaje/

Přejít nahoru